Беремо участь у конкурсах: з вихователем Трашевською Є.С

admin 6 - Декабрь - 2012

Трашевська Єлизавета Степанівна
Вихователь ДНЗ №19. Спеціаліст, педагогічне звання «Вихователь-методист»

Моє кредо:

«З піснею по життю…»

Моя педагогічна мета:

«…Щоб дитина виросла милосердною, чуйною, відвертою, могла творити добрі вчинки та співпереживати, радіти від щирого серця, ми, дорослі маємо створити для неї такі умови, щоб вона щоденно мала змогу бачити навколо себе красу та відчувати любов…Невичерпним джерелом цієї краси є рідна природа, мистецтво, живопис, народні пісні, народна мудрість та фольклор. Моїм завданням є – допомогти дітям пізнати всю красу цього світу»

Педагогічна проблема:

«Використання літературно-музичного фольклору в роботі з дітьми в контексті вимог сфери «Культура», змістової лінії «Світ мистецтва»

Мистецьку діяльність дошкільників доцільно організовувати за принципом інтеграції, а саме: гармонійного поєднання на заняттях і в різних життєвих ситуаціях музичних, літературних, фольклорних фрагментів, живопису, поезії, виходом на образотворення в різних видах художньої діяльності- малювання, ліплення, музикування, театралізованої діяльності, участі у музично-тематичних заняттях та святкових  ранках.

Протягом педагогічної роботи в дитячому садку було проведено багато занять для курсів та методоб’єднань:

-  "Пригоди Колобка у весняному лісі"
- музично-тематичне  заняття
з елементами інтегрованого навчання.
(художня література, розвиток мовлення,
музика) – 2009 рік

«Плекаємо наш скарб рідну мову»
- літературно-музичний вечір – 2010 рік

«І на тім рушникові…»
- музично-тематичне заняття  по
ознайомленню дітей  з народними
звичаями та обрядами – 2011 рік

- “У нас завжди лунає дзвінкий веселий сміх”

- “Ти, пісне крилата, над світом лети…”
- Конкурс – “Вихователь року-2010”, номінована на "Вихователя-новатора", за 30 років роботи випустила стільки діток, "як на дереві листочків" та кожного малюка обдарувала своєю любов’ю та терпінням. Вона в садку - "запевала", як у прямому, так і в переносному сенсі, бо Бог два ій чудовий голос і хтозна, можливо, Єлизавета Степанівна мала б і успішну співочу кар"єру. А так згуртовує навколо себе колег - любителів пісні.

- “В гості  Осінь завітала”

- “Ти, сестричко, ручку дай”

“Милий радісний куточок – 19 садочок”

- “Ми веселу пісеньку радо заспіваємо…”

Трашевська Є.С
- Конкурс “Кращий вихователь року - 2010”
Ось така вона, весела і невгамовна, щира і відверта, яка уміє плекати щастя в собі та дарувати іншим!

“Здорові всі, веселі всі в садочку в нас”

-«Засіяло сонечко для любимих мам»
- тематичне заняття – 2011 рік

-«Осіння казка кличе знов помріяти і поблукати»