Методична робота з пед.кадрами у 2018-2019 н.р.

admin 11 - Март - 2019

Основні завдання методичної роботи ЗДО № 19

на 2018-2019  навчальний рік.

1.Створення організаційно-методичних умов для безперервного вдосконалення фахової освіти і педагогічної майстерності педагогічних працівників.

 2. Ознайомлення педагогів з новими нормативними документами в галузі дошкільної освіти, науково-методичними та навчально - фаховими виданнями.

 3.Організація системи роботи, спрямованої на активізацію творчого потенціалу та збагачення досвіду педагогічних працівників в процесі   впровадження в практику роботи  оновленого варіанту Програми розвитку дошкільників  «Українське дошкілля».

4.Виявлення перспективного педагогічного досвіду педагогів, які підлягають атестації та організація його вивчення, узагальнення та впровадження, а саме:

- Гецко Є.М, вихователь ст. групи № 2

5.Вивчення стану організації НВП, умов  зміцнення та забезпечення психоемоційного та психофізичного здоров»я дошкільників та рівня їх життєвої компетентності.

Підсумки  результативності навчально-виховної роботи за І півріччя 2018-2019 н.р.                                 

6.            Надання методичної допомоги молодим фахівцям, проведення індивідуальних консультацій, відвідування занять та режимних процесів, бесіди, спостереження тощо.

7.            Складання методичних рекомендацій «На допомогу молодому вихователю» .

 

Тематичні і фронтальні перевірки.

 

8.            «Формування міжособистісних та комунікативних навичок пі час  з  ігрової діяльності - як пріоритетний напрямок формування та розвитку особистості дошкільників на сучасному етапі.»  Тематична перевірка

9.            «Стан роботи з  реалізації завдань  формування емоційного інтелекту дошкільників  в контексті вимог оновленого варіанту Програми «Українське дошкілля».Тематична   перевірка

10.          Комплексне вивчення  стану роботи щодо адаптації дітей 3-го та 4-го років життя до умов дошкільного закладу з метою визначення результативності діяльності педагогів І молодшої  та ІІ молодшої груп № 1-2. Фронтальна  перевірка.

Share this post for your friends:
Friend me:

Прокоментувати


Рекомендуємо

Шановні гості! Отримуйте оновлення сайту ЗДО №19 на електронну скриньку! Впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"
Ми знаходимося за адресою: м. Ужгород, вул.Вілмоша Ковача, 22 тел. ( 0312 ) 2 - 65 - 17 Електронна скринька: dnzn19@gmail.com