admin 30 - Январь - 2014

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №629 від 13 квітня 2011 року, наказу управління освіти Ужгородської міської ради "Про проведення першого етапу Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва" від 05.11.2013 р. №440 в ДНЗ №19 був оголошений фестивальний тиждень. З успіхом впроваджується в освітній процес ДНЗ передовий педагогічний досвід музичного керівника Клицько Інги Іванівни "Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами музично-театралізованої діяльності за концепцією Карла Орфа".

Використання елементів цієї системи дає змогу поєднувати кілька видів діяльності дошкільників: логоритмику, спів, рух та гру на музичних інструментах тощо. Така діяльність дуже подобається дітям і, водночас, розвиває їхній творчий потенціал. Діти не лише слухають чи виконують музичні п’єси, а й самі творять музику. Принаймні цього прагнув сам Карл Орф.
З особливим захопленням наші вихованці розігрують казки, озвучення яких збагачує інтонаційне мовлення дітей, їхня діяльність набуває ознак невимушеності, емоційності.

Пропонуємо Вам для перегляду фрагмент відео-запису театралізовної діяльності дітей середніх груп №1,2 та старшої групи №1, який було представлено на міський огляд-конкурс ( січень 2014 р. ) - музично-новорічна казка "Попелюшка на новий лад".

Музично-новорічна казка "Попелюшка на новий лад"

Інсценізація музичної казки "Зимовий карнавал"

Музично-тематичне заняття "Чарівна казка" з застосуванням адаптованої програми для дошкільної освіти Карла Орфа

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"