Новини ДНЗ за січень 2013: методичне об’єднання вихователів молодших груп м.Ужгород

admin 13 - Февраль - 2013

30 січня 2013 року в ДНЗ № 19 відбулося методичне об’єднання вихователів молодших груп м.Ужгород, яке розпочалося з презентаціі закладу завідуючою Криванич С.О.

За планом роботи методичного об’єднання вихователі дошкільних закладів міста переглянули заняття педагогів, які атестуються в 2013 році з присвоєнням кваліфікаційноі категоріі "спеціаласт вищоі категоріі".

Вихователь Єдрзеяк К.С показала сюжетне заняття з елементами інтегрованого навчання в 2 молодшій групі № 1 - "Зимовий калейдоскоп".

Вихователь Бодак Г.І провела сюжетне заняття з елементами інтегрованого навчання - "Весела зимова мозаіка".

Наступним кроком стали відеопрезентаціі педагогічних досвідів роботи вихователів:

• Єдрзеяк К.С - "Розвиток соціально-емоційноі сфери як запорука зміцнення та збереження психоемоційного здоров’я дітей дошкольного віку".

• Бодак Г.І - "Механізм впровадження індивідуального та диференційованого підходів в роботі щодо зміцнення психофізичного здоров’я дітей дошкільного віку".

В обговоренні побачених освітніх заходів прийняли участь : Романчак О.О - методист управління освіти Ужгородськоі міськоі ради та вихователі міських закладів.

Зацікавила присутніх виставка теоретичних і практичних матеріалів.

Теоретичні та практичні матеріали виставки "Навчально-методичне забезпечення освітньо-виховного процесу ДНЗ №19"

Свою "Методичну скарбничку" педагоги закладів міста поповнили наступними матеріалами:

• Орієнтовний режим дня ДНЗ №19 з врахувааням форм роботи щодо збереження та зміцнення психофізичного здоров’я дітей дошкільного віку;
  • Орієнтовні напрямки роботи ДНЗ №19 щодо зміцнення і збереження психофізичного здоров’ я дошкільників ( Психофізіологічний блок );
  • Ігри з тонізуючим і тренуючим психофізичним навантаженням;
  • Ігри для дітей з бронхолегеневими захворюваннями;
  • Дихальна гімнастика;
  • Вправи для посилення кровообігу та зняття втоми;
  • Рекомендаціі "Як дорослі можуть сприяти емоційному розвитку дитини".