Організовуємо життєдіяльність дошкільнят ( середня група № 1 )

admin 26 - Март - 2013

У дружньому спілкуванні і спільній діяльності формується соціально-компетентна особистість

"Ми сьогодні всі підряд,

В групі граємось в звірят"

Заняття "Самовпевненість дитини"

Екологічна компетентність формується у повсякденному житті дошкільників

"Вчись добро робити всім:

І дорослим, і малим"

"Про здоров"я дбаємо,

І дужими зростаємо!"

"Наші діти в дитсадку,

Наче квіти у вінку"

Заняття-бесіда з дітьми "Про ввічливість"

3 комент.

1. МИЛА:

УВАЖАЕМЫЕ И ДОРОГИЕ НАШИ ПЕДАГОГИ!! ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО И НИЗКИЙ ПОКЛОН ЗА ВАШУ РАБОТУ.
    ОСОБЕННО ХОЧЕТСЯ ПОБЛАГОДАРИТЬ СОНЮ ВАСИЛЬЕВНУ И ВЕРУ ИВАНОВНУ ЗА ИХ ЭНЕРГИЮ, ЛЮБОВЬ И ЗАБОТУ, КОТОРЫМИ ОНИ ОКРУЖАЮТ НАШИХ ДЕТЕЙ!
    В ГРУППЕ ВСЕГДА ЦАРИТ АТМОСФЕРА ПОНИМАНИЯ И СЧАСТЬЯ.
    УРОК, КОТОРЫЙ ПОКАЗАН ЗДЕСЬ, ПРОВЕДЕННЫЙ В НАШЕЙ ЛЮБИМОЙ ГРУППЕ СОНЕЙ ВАСИЛЬЕВНОЙ, ТОЛЬКО ПОДТВЕРДИЛ МОЕ МНЕНИЕ, ЧТО НАШИХ ДЕТОК УЧАТ БЫТЬ ДРУЖНЫМИ, АКТИВНЫМИ, ЦЕНИТЬ ПРЕКРАСНОЕ, ЛЮБИТЬ СВОЮ СЕМЬЮ.
    ЕЩЕ РАЗ ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО!!

2. Галя:

Синє небо, дай натхнення,Яскраве сонце, дай тепла,Вітре любий, дай знамення,Щоби сказати я змогла.Про ту людину особливу,Котру зустріли у житті,Що стала так для нас важлива,У повсякденному житті.І кожний погляд її ніжний,І кожна посмішка ясна,І словом тихим, дивовижним,Любов»ю сповнює вона.Коли щось трапиться у когось,Чи хто засмучений прийшов,Вона і втішить, й приголубить:І знову світить сонце, дощ пройшов.Вона не схожа ні на кого, Один на сотню є таких людей,Не зустрічала я нікого,Хто розумів би так дітей.Вона із нами завжди буде, У серці жити крізь роки,І нас вона ніколи не забуде, Як і ці мої щирі рядки.

3. Галя:

ЩИРО ВІТАЄМО НАШУ ДОРОГУ, СОНЮ ВАСИЛІВНУ, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!
    І ДРАРУЄМО ТАКІ ПОЕТИЧНІ РЯДКИ!!!!
    Це знають тут всі, але скажемо знов:»Кращого за Вас не знайти вихователя,Даруєте всім Ви тепло і любов.Ви і весела, ще й ніжна і мудра,Цікава людина,і мама для всіх.Коли Ви з дітьми, то і рано, і ввечеріУ групі лунає заливистий сміх.Всіх без проблем Ви вкладали у ліжечкаІ одягали швиденько на двір.Разом із вами малі капризулечкиСмакують і манку, і сир, і кефір.Ви показова й в навчанні, й в веселощах.Де ще зустріти таку у наш час.Йдемо до школи і справді гриземося,Що ми робитимем далі без Вас…»
    ХАЙ  ВАС БОГ ОБЕРІГАЄ, А МИТИ БОЖА ЗДОРОВ»Я ПОСИЛАЄ!!!!!
    ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТЕ, ЩО ВИ У НАС Є!!!!