Основні пріоритетні напрямки роботи ДНЗ №19 на 2012-2017 роки

admin 29 - Ноябрь - 2012

1. Переосмислення розвивальних, виховних і навчальних завдань в контексті вимог освітніх програм сьогодення.

2. Впровадження в практику роботи особистісно – орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання кожної дитини.

3. Ефективне використання механізму моніторингу як елемента системи контролю за НВП та рівнем розвитку дошкільників. Розробка та впровадження нових ефективних методик оцінки якості  педагогічного процесу.

4. Впровадження  нової філософії методичної роботи з педагогічними кадрами з метою сприяння постійному підвищенню фахової майстерності педагогів закладу, надання їм кваліфікованої методичної допомоги щодо реалізації завдань  розвитку дитини.

5. Створення сприятливих умов для виникнення педагогічних ідей та інновацій, в реалізації п, видання методичних рекомендацій та посібників.

6. Впровадження в НВП  передового педагогічного досвіду, новітніх технологій, інноваційних ідей розвитку, виховання та навчання дошкільників.

7. Створення на базі методичного кабінету банку інноваційних  педагогічних та психологічних  розробок щодо впровадження та реалізації концептуальних засад Базової програмфи "Я у Світі".

8. Створення системи постійного психологічного супроводу НВП з метою здійснення психолого – діагностичної та корекційно – розвивальної роботи з дітьми раннього та дошкільного віку.

9. Реалізація комплексного підходу щодо формування психологічної готовності дітей  6-го року життя до навчання в школі через створеня системи психолого – педагогічного моніторингу   фізичного, психічного, соціального та розумового розвитку дітей.