Оздоровлення дошкільників старшої групи через кінезіологічні вправи

admin 19 - Март - 2013

З метою зміцнення психофізіологічного здоров’я дітей в ДНЗ №19 проводиться комплексна психо-корекційна робота. Поряд з традиційними методами психолого-педагогічного впливу на дитину використовується метод кінезіологічної ( тілесно-рухової ) корекції. Кінезіологічні вправи впливають на розвиток головного мозку дитини. Є вже перші результати:

• Покращилася звуковимова дітей, які мали певні вади – на 50 %.

• Спостерігаються позитивні зрушення у дітей щодо розвитку їхньої уваги, зосередженості, організованості, уяви, фантазії, вміння управляти своїми вчинками, почуттями.

• Діти навчилися знімати втому, зміцнювати м’язи, розвивати гнучкість, покращувати поставу, ставати спокійними. Вони вчаться правильно дихати, розслаблятись.

Фізінструктором ДНЗ №19 Трашевською Єлизаветою Степанівною було представлено міні-заняття «Весняне пробудження Ведмедика» з використанням кінезіологічних вправ.