Подяка батькам середньої групи №2 ДНЗ №19

admin 20 - Июнь - 2013

Щира подяка батькам середньої групи №2 ДНЗ №19:

1. Едрзеяк Світлані
  2. Малильо Тетяні
  3. Демченко Ірині та Глібу
  4. Перге Іванні та Степану
  5. Надь Ірині
  6. Позняк Оксані
  7. Дівинець Василю
  8. Нечепурному Артему
  9. Гальбінській Наталії

- за ініціативу, працьовитість та небайдужість до проблем дитсадка.

Ви, наші найкраші друзі та надійні помічники, зуміли організувати 1-го та 8-го червня 2013 року два суботника по благоустрою дитячого ігрового майданчика.

Це був справжній урок доброчинності для дітей і дорослих, коли реальні вчинки допомагають створювати позитив і красу навколо людей.

Пед.колектив ДНЗ №19 прагне бути потрібним і корисним Вашій родині. І ми впевнені у величезних можливостях нашої співпраці!

Ваші діти дуже люблять працювати з найближчими і рідними, тобто разом із вами.

Радуйте іх і надалі. Бажаємо успіхів!!!

Адміністрація та батьки ДНЗ №19

podjaka-batkam-dnz19