admin 24 - Декабрь - 2012

1. Зважаючи на сучасні тенденціі в суспільстві пов’язані з підвищенням престижу сім’і та ролі сімейного виховання, яке вирішальним фактором впливає на становлення особистості саме в дошкільному віці, головним у змісті роботи з батьками вважати залучення родин до освітньо-виховного процесу.

2. Сприяти підвищенню психологічноі та педагогічноі компетентності щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, а також питань навчання та виховання дошкільників.

3. Залучати батьків до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей.

4. Всебічно вивчати становище, статус родин та моделі взаємодіі з ними для здійснення відповідного диференційованого підходу.

5. Залучати батьків до активноі участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, формувати в них відчуття приналежності до колективу як однодумців і спільників.

6. Формувати усвідомлення розуміння батьками своєі відповідальності за максимальне забезпечення дитини повноцінного життя і в майбуьньому.

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі справа і натисніть "Отримувати!"

 

Отримувати новини сайту на електронну пошту:

 

Share this post for your friends:
Friend me:

Прокоментувати


Рекомендуємо

Шановні гості! Отримуйте оновлення сайту ЗДО №19 на електронну скриньку! Впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"
Ми знаходимося за адресою: м. Ужгород, вул.Вілмоша Ковача, 22 тел. ( 0312 ) 2 - 65 - 17 Електронна скринька: dnzn19@gmail.com