Проблемні питання психологічноі служби та головні напрямки роботи практичного психолога ДНЗ № 19

admin 25 - Декабрь - 2012

  • Проблемні питання психологічноі служби ДНЗ № 19 на 2012 - 2013 н.р. :

1. "Впровадження цілісноі ситеми діагоностичноі і корекційно-розвивальноі роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які мають прояви імпульсивності, агресивності і тривожності /  згідно "Програми корекційно-розвивальних занять "Веселі та цікаві заняття з папугою Кешею" /.

2. "Використання методичних, педагогічних та психологічних аспектів діагностичноі та розвивальноі роботи в процесі формування психологічноі готовності до навчання в школі у дітей шостого року життя".

3. "Впровадження в практику роботи психологічноі служби основних аспектів авторськоі програми "Система пальчикових ігор, вправ і занять з метою кінестетичного і психофізіологічного розвитку дітей раннього та дошкільного віку".

  • Головні напрямки роботи практичного психолога ДНЗ № 19 :

1. Активна участь та вплив на процес формування та виховання особистості і забезпечення відповідності розвитку дитини віковим нормам та програмовим вимогам Базовоі програми розвитку дошкільників "Я у Світі".

2. Співпраця з педагогічним колективом з метою підвищення рівня психологічноі компетентності вихователів, підвищення іх педагогічноі і психологічноі грамотності.

3. Систематична і цілеспрямована робота по формуванню психологічноі готовності дітей до навчання в школі, яка включає всі компоненти шкільноі зрілості:

  • психофізичний
  • розумовий
  • комунікативний
  • мотиваційний
  • емоційно-вольовий
  • фізичний

4. Робота з батьками з метою привернення уваги до долі власноі дитини, допомога у зрозумінні вирішального значення раннього та дошкільного віку у формуванні особистості дитини.

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі справа і натисніть "Отримувати!"

Отримувати новини сайту на електронну пошту:

 

Share this post for your friends:
Friend me:

Прокоментувати


Рекомендуємо

Шановні гості! Отримуйте оновлення сайту ЗДО №19 на електронну скриньку! Впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"
Ми знаходимося за адресою: м. Ужгород, вул.Вілмоша Ковача, 22 тел. ( 0312 ) 2 - 65 - 17 Електронна скринька: dnzn19@gmail.com