Програма «Здорова усмішка дітей Закарпаття» в ДНЗ №19!

admin 7 - Февраль - 2014

zdorova-usmishka-ditey-zakarpattyaЗа сприяння кафедри "Стоматологія дитячого віку" УжНУ та адміністрації ДНЗ №19 в закладі успішно реалізується Програма "Здорова усмішка дітей Закарпаття".

Розпочався I етап - Гігієнічні навчання дошкільників.

Інтерни кафедри разом з професором Клітинською Оксаною Василівною фахово попрацювали з малечею, застосовуючи  на практиці  найбільш ефективні і дієві форми і методи роботи - ігрові, фольклор, показ, експеримент.

Під час таких подорожей з Королевою Зубною Щіткою дошкільнята отримали усі необхідні гігієнічні знання, уміння і навички, щоб у майбутньому уникнути багатьох хвороб.

Маємо надію, що при черговому медичному огляді у стоматолога, наші вихованці порадують всіх щирою блискучою посмішкою.

internu-v-dnz19

zdorova-usmishka-ditey-zakarpattya

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"