admin 27 - Март - 2013

Дітки –  це наймиліша, найщиріша та найбільш вдячна аудиторія, тому на заняттях я викладаюся на всі сто відсотків та отримую від малюків взамін повагу, любов, щирість та усмішку.

Ігри, кольорові ілюстрації, пісні, танці, веселе спілкування – це найкращий метод, за яким я впевнена кожна дитина може досягти успіху у вивченні англійської мови.

Ми вивчаємо англійську як рідну, природньо, через танці, співи, ігри. Основний принцип моєї роботи полягає в тому, що дітки не вчать англійську мову, вони в неї граються.

Саме тепер, в ранньому віці, дуже важливо сформувати в дитини позитивне ставлення до англійської мови та бажання вивчати її далі в майбутньому.

З повагою,

вчитель англійської мови

Гуляш Алісія Степанівна

4 комент.

1. Олександра Берцик:

Добрий день. Скажіть, будь ласка, з якого віку починаються заняття в цьому гуртку.
    І яка оплата таких занять?

• Добрий день. Заняття у гуртку починаються з 4-х річного віку і проходять 2 рази в тиждень. Оплата становить 40 грн на місяць.

2. Инга:

Добрий день!
    Мене цікавить як рахується оплата за гуртки, тобто 40 грн це фіксована ціна за місяць і навіть якщо дитина хворіли все рівно 40, чи вираховуються кількість разів відвідування? тобто 5 грн за 1 урок.

• Добрий день!

Оплата за гурток здійснюється згідно до кількості фактично відвіданих занять ( плата за 1 заняття — 5 грн.)