admin 27 - Март - 2013

Дітки –  це наймиліша, найщиріша та найбільш вдячна аудиторія, тому на заняттях я викладаюся на всі сто відсотків та отримую від малюків взамін повагу, любов, щирість та усмішку.

Ігри, кольорові ілюстрації, пісні, танці, веселе спілкування – це найкращий метод, за яким я впевнена кожна дитина може досягти успіху у вивченні англійської мови.

Ми вивчаємо англійську як рідну, природньо, через танці, співи, ігри. Основний принцип моєї роботи полягає в тому, що дітки не вчать англійську мову, вони в неї граються.

Саме тепер, в ранньому віці, дуже важливо сформувати в дитини позитивне ставлення до англійської мови та бажання вивчати її далі в майбутньому.

З повагою,

вчитель англійської мови

Гуляш Алісія Степанівна

 

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі справа і натисніть "Отримувати!"

Отримувати новини сайту на електронну пошту:
Порекомендуйте запис друзям:

4 комент.

 1. Олександра Берцик:

  Добрий день. Скажіть, будь ласка, з якого віку починаються заняття в цьому гуртку.
  І яка оплата таких занять?

  • Добрий день. Заняття у гуртку починаються з 4-х річного віку і проходять 2 рази в тиждень. Оплата становить 40 грн на місяць.

 2. Инга:

  Добрий день!
  Мене цікавить як рахується оплата за гуртки, тобто 40 грн це фіксована ціна за місяць і навіть якщо дитина хворіли все рівно 40, чи вираховуються кількість разів відвідування? тобто 5 грн за 1 урок.

  • Добрий день!

   Оплата за гурток здійснюється згідно до кількості фактично відвіданих занять ( плата за 1 заняття — 5 грн.)

Прокоментувати


Рекомендуємо

Шановні гості! Отримуйте оновлення сайту ДНЗ №19 на електронну скриньку! Впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"
Ми знаходимося за адресою: м. Ужгород, вул. Белінського, 22 т. ( 0312 ) 2 - 65 - 17 Електронна скринька: dnzn19@gmail.com Електронна реєстрація в ДНЗ №19: http://uzhgorod-dnz19.klasna.com/