admin 27 - Март - 2013

Дітки –  це наймиліша, найщиріша та найбільш вдячна аудиторія, тому на заняттях я викладаюся на всі сто відсотків та отримую від малюків взамін повагу, любов, щирість та усмішку.

Ігри, кольорові ілюстрації, пісні, танці, веселе спілкування – це найкращий метод, за яким я впевнена кожна дитина може досягти успіху у вивченні англійської мови.

Ми вивчаємо англійську як рідну, природньо, через танці, співи, ігри. Основний принцип моєї роботи полягає в тому, що дітки не вчать англійську мову, вони в неї граються.

Саме тепер, в ранньому віці, дуже важливо сформувати в дитини позитивне ставлення до англійської мови та бажання вивчати її далі в майбутньому.

З повагою,

вчитель англійської мови

Гуляш Алісія Степанівна

 

Для того, щоб отримувати новини ДНЗ на електронну пошту, впишіть іі адресу у формі справа і натисніть "Отримувати!"

Отримувати новини сайту на електронну пошту:
Share this post for your friends:
Friend me:

2 комментария

  1. Олександра Берцик:

    Добрий день. Скажіть, будь ласка, з якого віку починаються заняття в цьому гуртку.
    І яка оплата таких занять?

  2. Инга:

    Добрий день!
    Мене цікавить як рахується оплата за гуртки, тобто 40 грн це фіксована ціна за місяць і навіть якщо дитина хворіли все рівно 40, чи вираховуються кількість разів відвідування? тобто 5 грн за 1 урок.

Прокоментувати


Рекомендуємо

Шановні гості! Отримуйте оновлення сайту ЗДО №19 на електронну скриньку! Впишіть іі адресу у формі знизу і натисніть"Отримувати!"
Ми знаходимося за адресою: м. Ужгород, вул.Вілмоша Ковача, 22 тел. ( 0312 ) 2 - 65 - 17 Електронна скринька: dnzn19@gmail.com